ההתמחויות שלנו

נגריות במרכז

עבודות נגרות ובפרט נגרים זה מקצוע תובעני אך מקצוע שמשלב הרבה סבלנות, מקצועיות, וחשק, רצון ליצור ולייצר דוגמאות ייחודיות בהתאמה ללקוח ובהתאמה לכל עיצוב נדרש שמזמינים. קיימות נגריות רבות במרכז שמתמחות בתחום הנגרות ומתמחות בעבודות בהתאמה אישית לכל מה שתרצו, בין אם תרצו ליצור לעצמכם ארון במידה מסוימת, שידה, ארונות מטבח, או כל רהיט או מוצר שתרצו ליצור במידה הנכונה שיישתלב לכם במקום הנכון. נגריות רבות במרכז יוכלו לקחת את עבודתכם וליצור לכם עבודה ייחודית, מעניינית בשילוב של חומרים שיוכלו להשתלב עם העץ, מתכות או חיתוכים מעניינים. מיטב הנגריות מעניקות לכם שירות אישי וייחודי וגם דואגות למשלוח העבודות עד לפיתח ביתכם במחירים מסובסדים ועם מתקין שיבוא ויבצע את ההתקנה בביתכם.

נגריות בוטיק  

נגריות בוטיק רבות רוצות לייצר ללקוח עבודה ברמה גבוה מאוד, עבודה עם פוטנציאל, איכות גבוהה, ודיוק בפרטים הקטנים. נגריות בוטיק מיומנות בהכנת עבודות מורכבות ללקוח וכניסה לרמות הדיוק הקטנות בכדי לייצור את העבודה המושלמת ללקוח ולהוציא אותו מרוצה מכל הכיוונים. לקוחות רבים מבקשים ליצור בשבילם עבודות לחללים גדולים ופונים לנגריות בוטיק. ישנן הרבה נגריות במרכז שעובדות עם לקוחות גדולים ומייצרים עבורם עבודות מיוחדות בהזמנה ובהתאמה אישית ולפי הצורך. הנגריות שלנו נותנות אחריות מלאה לכל עבודה שהן עושות, בנוסף תוכלו להתייעץ עם מומחה מטעמם שיוכל לייעץ לכם לפני ביצוע העבודה ולקחת מידות, דוגמאות וסקיצות על מנת לקבל כבר את מה שתרצו שנייצר עבורכם.

נגר ארונות אמבטיה

חדר האמבטיה הוא מקום שליו, רגוע, נינוח ופסטורלי שרוצים להכנס אליו אחרי יום עבודה מתיש, שגרת יום עמוסה, על מנת להרגע ולחוות שקט ושלווה. כשאנחנו מסתכלים על חדר האמבטיה אנחנו רוצים ליצור משהו שקט, נקי, ייחודי שאתם תבחרו בשבילכם וליצור לכם נישה מיוחדת ויפה שתתאים לכל החלל עצמו. נגר ארונות אמבטיה הוא איש המקצוע הבלעדי והמוסמך לייצר לכם את החלק המרכזי בחדר האמבטיה והוא האמון לתת את הקונטרה לכל התהליך. נגריות במרכז יוכלו לספק לכם נגר ארונות אמבטיה שיבוא עד לפתח ביתכם, יבחן, יבדוק, ימדוד ויתכנן לכם ארונות אמבטיה בהתאמה שלכם, עיצוב שלכם והטעם שלכם והוא יתאים את הסגנון הרצוי, בשביל שתצאו מרוצים ומאושרים. אצלנו תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי ממיטב נגרי ארונות אמבטיה ומיטב הנגרים שלנו שיספקו לכם מענה לכל שאלותיכם וספקותיכם ויעניקו לכם ליווי לכל אורך הדרך, אל תהססו לפנות אלינו ולקבל פרטים נוספים ולהתייעץ עימנו טלפונית.

 

העיצובים שלנו אצלכם בבית

רוצים שנגיע אליכם לפגישת ייעוץ?

התקשרו עכשיו 074-771-41-62 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

צור קשר

עקבו אחרינו