ההתמחויות שלנו

רהיטים לילדים מעץ מלא

עץ מלא כחומר גלם מצטיין בתכונות: חוזק, עמידות מוצר לאורך זמן, יופי, עיצוב, תחושת ‘חום של בית’, ואפילו בריאות, שכן רהיטים לילדים מעץ מלא אינם מכילים כימיקלים כלל. בסופו של דבר מדובר בחדרי ילדים. מעבר לפרקטיות של פרטי הריהוט (איחסון בגדים/משחקים משטחי עבודה להכנת שיעורים, השפעת המגע במים בעת שטיפת הריצפה על הרהיט וכד’), ומעבר לעיצוב וליופי, צריך לזכור שמדובר על ילדים. הם פחות זהירים בכל הנוגע לשמירה על רהיטים כי בעצם מדובר על ילדים. פעמים רבות רהיטים לילדים מעץ מלא הם חלק מהמשחק, וזה כולל גם קצת מעשי השתובבות והשתוללות (קפיצות על המיטות למשל כאילו מדובר על טרמפולינה). בררו מכאן שלעמידות רהיטי הילדים ולחוזק החומר ממנו עשויים יש משמעות קריטית בבחירתם. זאת גם אחת הסיבות למה רהיטים לילדים מעץ מלא אמידים, חזקים ומחזיקים המון שנים. 

רהיטי עץ לילדים

מדובר בחדרי ילדים. יותר נכון מדובר בילדים. מטבע הדברים ילדים מגלים פחות זהירות בשמירה על חפצים, משחקים וגם כן רהיטים. המיטה לא תשמש רק לשינה אלא תשמש גם למשחק, וזה כולל קפיצות ושאר מעשי קונדס. כאן נכנסות לתמונה תכונות החוזק והעמידות של רהיטי עץ לילדים מעץ מלא. מעבר לזה חשוב מאוד לא לשכוח את נושא ספיחת המים (בעת שטיפת ריצפה) של העץ המתועש למול עמידות העץ המלא, ונזכיר גם דבקים שקיימים בעץ המתועש ובעובדת היותם חומר דליק. רהיטי עץ לילדים מביאים איתם תכונות טובות וטבעיות כמו: איכות העץ, חוזקו, עמידתו ויופיו – הן התכונות הבולטות שמגדירות שסוג החומר אמיד לאורך שנים רבות. 

רהיטי ילדים עץ מלא

רהיטי ילדים עץ מלא ידועים ביכולתם לשאת את פגעי מזג האויר, שינויים שונים ועוד כל מיני תהליכים סביבתיים שלא משפיעים על איכות החומר. כל חדרי הילדים וכל מיטות הילדים – מעץ מלא. הראשונים בתהליך הייצור הם אדריכלים, מעצבים תעשייתיים ומעצבי פנים כשלפניהם שלוש משימות:

* התאמת עיצוב חדר הילדים לגודלו, לצורתו ולמאפייני השימוש של ילדים בהתאם לגיל תוך ניצול פרקטי של חלל החדר באופן האופטימלי. 

* דאגה לבטיחות הילד. כל מיטות הילדים כולל רהיטי ילדים עץ מלא מגיעים כסטנדרט עם מעקה בטיחות ואמצעי להגנת הילד . כל המגירות וכל דלתות הארונות נסגרות ב’טריקה שקטה’ למניעת פגיעה באצבעות. 

* חומרי הגלם האיכותיים ביותר – כדוגמת השימוש בעץ מלא , נועד להבטיח את עמידות הרהיטים לאורך שנים וכמובן שחומר גלם זה עדיף כשמדובר בבריאות הילדים. 

העיצובים שלנו אצלכם בבית

רוצים שנגיע אליכם לפגישת ייעוץ?

התקשרו עכשיו 074-771-41-62 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

צור קשר

עקבו אחרינו