ההתמחויות שלנו

ייצור חדרי שינה

כשמתכננים חדר שינה, לוקחים בחשבון שהוא ישרת את בעלי הבית לעוד הרבה שנים ויראה במיטבו. חדרי שינה בעבודת נגרות איכותית יראו חדשים ומרשימים גם לאחר שנים של שימוש. חשוב להשקיע בחדר השינה, זהו החדר בבית שמאפשר להתנתק מהיום התוסס ולשקוע בשינה או לנוח עם ספר אהוב. חדר שינה מעוצב עם חלל מתוכנן יזמין את בעלי הבית לשהות בו ולהנות ממנוחה בסטייל ובאווירה נעימה.

עיצוב אישי- למה זה חשוב?
חדר שינה בעיצוב אישי מאפשר לממש את החלום של בעלי הבית ולתת מענה מדוייק לצרכים שלהם. בנוסף לכך הם יכולים לבצע התאמה מדוייקת של גודל המיטות, התאמת הארון והשידות לפי הזמנה אישית, התאמה של חומרים שונים ושילובים של אלמנטים עיצוביים מיוחדים. עבודת נגרות מדוייקת תאפשר להתאים לכל חדר שינה את הריהוט בצורה שמתאימה למרחב שלו. לנצל את הפוטנציאל ולאפשר לבעלי הבית להפוך חזון למציאות.
באמצעות עבודת נגרות בעיצוב אישי ניתן לבחור את חומרי הגלם, החל מסוג העץ הרצוי והפלטות ועד למסילות הצירים והידיות, כך שהתוצאה תהיה ייחודית. לא עוד ריהוט מקטלוג כמו שיש לכולם. אלא תוצר אישי המעיד על טעמם של בעלי הבית.

רק בעיצוב נגרות אישי, תמיד כשבעלי הבית יכנסו לחדר השינה הם יהנו מחדר שהושקעה בו מחשבה וכל פריט נבחר בקפידה. החל משלב התכנון ובחירת החומרים ועד למיקום הפריטים בחדר.
חדרי שינה בנגריית קליר.

בנגריית קליר הופכים את עיצוב חדר השינה לחוויה. בנגריה מבצעים עבודות נגרות בעיצוב אישי מחומרי גלם מובחרים בשילוב אביזרים ממותגים מובילים. בנגריית קליר לא תצטרכו לדמיין את התוצאה, באמצעות הדמיה ממוחשבת תוכלו לראות את חדר השינה שלכם כפי שיראה במציאות. תוכלו לערוך שינויים כרצונכם ולדייק את המוצר עד לתוצאה הרצויה.
בין אם אתם מתכננים את החדר בעצמכם או נעזרים באדריכלים. בין אם יש לכם רעיון לחדר שינה או שאתם מבקשים לקבל השראה. תוכלו להכנס לנגריית קליר ולצאת עם חדר החלומות. לקבל השראה באולם התצוגה, לקבל ייעוץ מקצועי ולהתאים את חדר השינה לקו הכללי של הבית.

העיצובים שלנו אצלכם בבית

רוצים שנגיע אליכם לפגישת ייעוץ?

התקשרו עכשיו 074-771-41-62 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

צור קשר

עקבו אחרינו